Moto Klub Sveti Martin

Dugo Selo

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  RegistracijaRegistracija  Login  

Share | 

po zagorskim bregima 18.09.2011.

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
bero
Spamer
Spamer

PostajNaslov: po zagorskim bregima 18.09.2011.   pon 12 ruj 2011, 11:46

[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.mobiland.hr
kroko
Novi Član
Novi Član

PostajNaslov: po zagorskim bregima 18.09.2011.   sub 24 ruj 2011, 14:23

vidim da nitko nista od događaja pa evo malo fotki, tu i tam koja......

:ruke: Bome da bijaše svega, super provedena Nedjelja.......skupilo se nas preko nekoliko......

:glasses: drivica je odmah izveo seansu za opuštanje i ritual Bogovima kako bi nas pratila sreća i suha cesta........

:glasses: Zatim krenusmo pod nesigurnim vođenjem našeg turističkog vodiča Irineja, ali svaki put kad se fula cesta imamo izgovor da upoznajemo zagorske brege, što zapravo i jest istina, bitna je vožnja....... :thumbleft:

:smoke: Prva stanka bijaše u Staroj vodenici, prekrasnom mjestu za opustanje ali tamo treba provesti vise dana..........

:glasses: Prekrasne životinje s prekrasno velikim jajima, s takvim primjercima svaki mužjak bi se ponosio........

:glasses: Nakon prizora s jajima neki su poželjeli odmah sjesti na ista, ne znam radi provjere veličine ili samo radi gušta....... :belj:

:glasses: Raju na zemlji nije bilo kraja, a ovakav raj je valjda napravljen za bikere.........

:glasses: .......evo i dokaza kako raj djeluje na golubčiće, prvo Tonka i Bero a onda neprimjetni Maja i Panta...... :aplauz:

:glasses: .....ali ni to nije sve, Tonka je poželjela više.......kadu....masažu....saunu.........

:angel: ....dok je Bero onemoćao od degustacije ili je ostao opijen ljubavlju zarobljen u podrumu.....

:glasses: U rajskom dijelu bijaše zanimljivo ali onda se popnemo u stvarnost i utažismo žeđ.......

:glasses: Gazda nas časti odličnom višnjom, Danko spominje ovu metlu kao prijevozno sredstvo svoje Željke, dok Irinej vođa puta ima svojih pet minuta i kaže idemo u deželu u dvorac Bizeljsko.... :occasion:

:glasses: Nešto kasnije nakon što smo razbudili carinike s petnaest motora eto nas časkom ispred dvorca........

:glasses: Dvorac je osvojen, gazdarica i gazda Bojan su nam ispričali priču ali tko je to zapamtio, vlasnici ovi i oni onda su ovi ubili one i od tada je dvorac u raspadanju, gazdarica ima hrvatsku penziju.......google je vaš prijatelj pa koga zanima ima googlanje o dvorcu Bizeljskom... .... a on ovak izgleda.....

:angel: Bikersko je veselje započelo kad nas Bojan spušta u podrum dvorca.......vruće čvarkuše koje je donijela ova vila u plavoj haljini (zakaj vila jer samo je tad vidjeh i vise niti traga niti glasa od nje) borovnička (prvi puta probao to, sad mi je jasno zakaj je July rekla da je to tak dobro) fakat je fenomenalno....bijaše tu i neki sos ljute rakije, valjda sa šišmišima, zatim običnih travarica, odličnog vina koje sami rade i proizvode, imaju 30 tisuća čokota pa su nas sveljubazno pozvali i na berbu........raznog soka, uglavnom lijep doček......ali ni to nije sve........

:glasses: ......a to sve bijaše kad smo se opet vratili ispod neba gospodnjeg, iznenađenje gazdarice bijaše gobova juha iliti juha od vrganja uz upozorenje Bojanovo da takvu juhu obično naplaćuju unaprijed, a vi si mislite zašto.........pogledajte drivicu kako su mu oči počele bježati, to su prvi znaci ........još malo zabave, priče pa čak i pjesma bijaše pala, Na Planincah Sunčece Sije, koji vic i put pod noge............

:glasses: Put pod nogama, čez kuruzu, preko privatnih dvorišta do Grešne Gorice, upoznajmo Zagorje naše lepe, eto časkom nas na cilju........

[Vrh] Go down
Korisnički profil
kroko
Novi Član
Novi Član

PostajNaslov: po zagorskim bregima 18.09.2011.   sub 24 ruj 2011, 14:24

:glasses: Grešna gorica je grešna sama po sebi, tam smo se opuštali a porciju graha na tanjuru nemojte gledati jer da moja draga kroketa nije odvojila pola svoje porcije i kobase moja malenkost bi ostala gladna, spasio nas i Zlatko jer je slavio 52 rođendan pa je za desert odlično sjela vrlo ukusna torta, Zlatko još jednom sretan ti ročkas...... :aplauz: :aplauz:

[/ur[url=http://fodi.frubar.net/files/944F16DE-0A70-2D40-9530-D6C9E2EB5360.jpg]

:glasses: Jedino su ove mudre izreke pametne i s njima se slažem hehehe..... :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft:

:glasses: Nakon Grešnih gorica put nas odveo do još jednog dvorca gdje nas je mladi vlasnik Ljubek dočekao........(za sve slobodne cure ak žele čistiti prašinu i duge tepihe slobodno se jave njemu) njegov ulet curama glasi: "Bok mala, nisam princ ali imam svoj dvorac za tebe......." svaka koja se nasmijala i nije prihvatila grdno se prevarila....... :ruke:

:glasses: Razgledavanje naravno opet počinje od podruma i odlične medice, ambijent odličan......

:glasses: Taman kad nam je Ljubek pričao povjest dvorca i kak su jedno vrijeme sušili meso u njemu Sljeme, pa su piceke hranili, pa su ga imali kao deponij smeća, tek su ga oni sredili kak spada ali i nakon sređivanja u njemu žive dva duha jedan duh djeteta i jedan duh žene jednog bivšeg vlasnika.......mi smo mu pomogli dokazati da ima i trećeg duha, duha KawasakiKLEa u svom dvorcu....evo ako mi ne vjerujete, slika govori sve........ :aplauz: :aplauz: :aplauz:

:smoke: Izašavši opet na sunčevo svjetlo iskoristili smo prekrasan ambijent dvorca i sam dvorac za grupnu fotografiju i dugo sjećanje na super provedenu nedjelju...... :occasion:

:smoke: Na kraju kad se mrak vec počeo spuštati oproštajna cuga u Oroslavju i svatko na svoju stranu, neki okolo a neki preko Sljemena.....sve u svemu , bijaše super...... :aplauz: :aplauz:

Korisnički profil
Dario
Admin
Admin

PostajNaslov: Re: po zagorskim bregima 18.09.2011.   uto 27 ruj 2011, 23:07

Previse je to slika zabolio me prst od scrollanja Razz
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: po zagorskim bregima 18.09.2011.   

[Vrh] Go down

po zagorskim bregima 18.09.2011.
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Palermo - Inter (11.09.2011. 20:45h)
» Inter - Udinese (03.12.2011. 20:45h)
» Slovenska Bistrica - sajam oldtimer opreme i dijelova 24.09.2011.
» 12 susret OTK Međimurje 30.07.2011. ČAKOVEC
» Juventus - Inter (13.02.2011. 20:45h)