Moto Klub Sveti Martin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Moto Klub Sveti Martin

Dugo Selo
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 pozdrav biker(p)ice i bikeri.........

Go down 
+4
Breza
Dario
FRANKY
kroko
8 posters
Autor/icaPoruka
kroko
Novi Član
Novi Član
kroko


Join date : 20.04.2010
Age : 54
Lokacija : Zgb city

pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Empty
PostajNaslov: pozdrav biker(p)ice i bikeri.........   pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Emptyuto 20 tra 2010, 11:05

bounce Tko me zna zna me tko me ne zna znat će me......... cheers

Very Happy Ali vidim da ja malo kasnim na vaš forum dok su moje fotografije već odavno ovdje..........(PANTA kad te vlovim)........ da .......pitao on mene jednom "jel mogu posuditi koju fotku, znaš nisam imao aparat".......ajde jednu, dvije pa i tri..........ali skoro sa svih putovanja..........joj joj PANTA.....a ako ste primjetili PANTA ili nema fotić ili ga zeme sa sobom ali nema baterija ili su mu baterije prazne ili sto čuda....... No No

bounce Sad bum metnul PANTINE fotke kak plazi po podu i usisava usisavačem pa da vidite pravog bikera u pravom svjetlu.......samo se zezaj Pantagana znaš da te držim za jaja........ (nadam se da ti žena niti ovaj forum ne čita hahaha) ..... bounce bounce
[Vrh] Go down
FRANKY
Aktivan Član
Aktivan Član
FRANKY


Join date : 27.05.2009
Age : 38

pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav biker(p)ice i bikeri.........   pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Emptyuto 20 tra 2010, 11:13

POZZ KROKO!! WELCOME!!! hit the road
[Vrh] Go down
Dario
Admin
Admin
Dario


Join date : 16.05.2009
Age : 32
Lokacija : Donje Dvorišće

pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav biker(p)ice i bikeri.........   pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Emptyuto 20 tra 2010, 11:33

Welcome victory biker
[Vrh] Go down
Breza
Admin
Admin
Breza


Join date : 02.05.2009
Age : 49

pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav biker(p)ice i bikeri.........   pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Emptyuto 20 tra 2010, 13:08

kroko kuco stara dobrodosao welcome
[Vrh] Go down
http://picasaweb.google.hr/
bero
Spamer
Spamer
bero


Join date : 15.05.2009
Age : 49
Lokacija : Dugo Selo

pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav biker(p)ice i bikeri.........   pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Emptyuto 20 tra 2010, 15:14

o kroko pozdrav......napokon te zena pustila malo u svijet... klanjanje lol! welcome peace
[Vrh] Go down
http://www.mobiland.hr
mile
Aktivan Član
Aktivan Član
mile


Join date : 17.09.2009
Lokacija : Selo moje malo

pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav biker(p)ice i bikeri.........   pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Emptyuto 20 tra 2010, 16:34

dobro dosel na forum punker
[Vrh] Go down
http://www.xxlracingteam.com
ĐURO
Novi Član
Novi Član
ĐURO


Join date : 18.12.2009

pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav biker(p)ice i bikeri.........   pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Emptysri 21 tra 2010, 12:16

welcome
[Vrh] Go down
Panta
Aktivan Član
Aktivan Član
Panta


Join date : 02.06.2009
Age : 50
Lokacija : Dugo Selo

pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav biker(p)ice i bikeri.........   pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Emptysri 21 tra 2010, 22:32

a kaj moraš sve cinkat ali tu je i Dado kaj mi je dao protuotrov za tebe Basketball

pa smao čekam priliku tongue
[Vrh] Go down
Sponsored content





pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Empty
PostajNaslov: Re: pozdrav biker(p)ice i bikeri.........   pozdrav biker(p)ice i bikeri......... Empty

[Vrh] Go down
 
pozdrav biker(p)ice i bikeri.........
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pozdrav
» odana42 motorima :)
» pozdrav ekipa
» Pozdrav ekipo
» Pozdrav iz Siska

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moto Klub Sveti Martin :: Glavni forum :: Predstavljanje članova-
Forum(o)Bir: